Connect with us

BELEDİYE

3. Kurumlar Arası Voleybol Turnuvası Başlıyor

3. Kurumlar Arası Voleybol Turnuvası Başlıyor

Tuzla Belediyesi ve Türkiye Gazeteciler Cemiyetleri Basın Vakfı işbirliğiyle Tuzla’da 3. Kurumlar Arası Voleybol Turnuvası 9 Ekim 2022 tarihinde başlıyor. 32 takımın katılacağı turnuvanın kura çekimini Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı yapacak. Birbirinden güçlü takımların mücadele edeceği 3. Kurumlar Arası Voleybol Turnuvasında 32 kurum Şampiyon olmak için kıyasıya mücadele verecek.

Tuzla Belediyesi ve Türkiye Gazeteciler Cemiyetleri Basın Vakfı işbirliğiyle Tuzla’da bulunan 32 kurumun karşılaşacağı Kurumlar Arası Voleybol Turnuvası düzenleniyor. Daha önce Tuzla Belediyesi ve İstanbul Avrasya Gazeteciler Derneği tarafından düzenlenen 1. Turnuvada Tuzla İtfaiyesi Şampiyon olurken, geçtiğimiz yıl yapılan Turnuvayı ise Tuzla Kent Konseyi Şampiyon tamamlamıştı.

9 Ekim 2022 Pazar günü başlayacak olan 3. Kurumlar Arası Voleybol Turnuvası hafta içi 5 gün saat 19:00-21:00 ve 21:00-23:00 saatleri arasında günde 2 maç şeklinde yapılacak. Birbirinden iddialı takımların karşılaşacağı maçların ardından 6 Kasım 2022 tarihinde Final karşılaşması ve 3.lük-4.lük maçları oynanacak. 3. Kurumlar Arası Voleybol Turnuvasında ilk 3’e giren takımlara Tuzla Belediyesi Türkiye Gazeteciler Cemiyetleri Basın Vakfı tarafından Kupa ve ödül verilecek.

32 Takımın katılacağı 3. Tuzla Kurumlar Arası Voleybol Turnuvasında karşılaşmaların maçın başlaması ilk servis atışının kura çekimi ile belirlenecek ve karşılaşmalarda 3 seti alan takım bir üst tura çıkacak. 25 sayı üzerinden oynanacak setlerde skorun 2-2 olması halinde 5. ve son set 15 sayı üzerinden oynanacak.

Türkiye Gazeteciler Cemiyetleri Basın Vakfı Genel Başkan Yardımcısı Oğuzhan Bayrak, 3. Tuzla Kurumlar arası Voleybol Turnuvası öncesi yaptığı açıklamada, “ İlkini 2018 yılında gerçekleştirdiğimiz 1. Kurumlar Arası Voleybol Turnuvamızın ardından Koronavirüs Pandemisi nedeniyle 2 yıl ara vermek zorunda kaldığımız Kurumlar Arası Voleybol Turnuvamızın geçen yıl 2.sini gerçekleştirdik. Bu yıl da 9 Ekim 2022 tarihinde 3.sünü başlatacağımız Tuzla’da bulunan kurumlarımızın katılacağı Voleybol Turnuvamızı Türkiye Gazeteciler Cemiyetleri Basın Vakfı ve Tuzla Belediyesi işbirliğiyle düzenliyoruz. Tuzla Belediye Başkanımız Dr. Şadi Yazıcı’ya desteklerinden dolayı teşekkür ederiz. 3. Kurumlar Arası Voleybol Turnuvamıza katılacak tüm takımlarımıza başarılar diliyorum” dedi.
9 Ekim 2022 Pazar günü başlayacak olan 3. Kurumlar Arası Voleybol Turnuvamızın başlangıç günü Tuzla Protokolünün karşılaşacağı bir Gösteri Maçı oynanacak.

 

Continue Reading
Advertisement FDGFGFGFGFGF
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2021 Dogus tv