Connect with us

BELEDİYE

BAŞKAN ÇALIK MUHTARLARLA BİR ARAYA GELDİ

 

 

BAŞKAN ÇALIK MUHTARLARLA BİR ARAYA GELDİ

Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık, 19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla Beylikdüzü’nde hizmet veren 10 mahalle muhtarı ile bir araya geldi. Başkan Çalık yemeğe katılan muhtarların günlerini kutlayarak, “Beylikdüzü Belediyesi olarak demokrasinin mihenk taşlarını oluşturan muhtarlarımızla her zaman omuz omuza, Beylikdüzü Aklıyla çalışıyoruz.” dedi.

Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık “19 Ekim Muhtarlar Günü” dolayısıyla ilçede hizmet veren muhtarlarla bir araya geldi. Beylikdüzü Belediyesi Marmara Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen yemeğe Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık ile birlikte ilçede hizmet veren 10 mahalle muhtarı katıldı. Beylikdüzü Belediyesi’nin ihtiyaç duydukları her noktada onların yanlarında olduklarını belirten muhtarlar Başkan Çalık’a teşekkür etti. Program sonunda Başkan Çalık muhtarlara, günün anlam ve önemine ilişkin çiçek ve hediyeler takdim etti.

“Muhtarlarımızla her zaman omuz omuza, Beylikdüzü Aklıyla çalışıyoruz”

Muhtarların dayanışma ve yardımlaşma ruhuyla hizmet ürettiğini vurgulayan Başkan Çalık “Beylikdüzü Belediyesi olarak demokrasinin mihenk taşlarını oluşturan muhtarlarımızla her zaman omuz omuza, Beylikdüzü Aklıyla çalışıyoruz. Vatandaşlarla ilk temasın olduğu, katılımcı demokrasinin gelişmesinin en önemli adımı muhtarlık müessesesi. Kentimiz için büyük bir özveriyle çalışan ve komşularımızın sesi olan değerli muhtarlarımıza, yaptığımız çalışmalarda bize verdikleri desteklerden dolayı teşekkür ediyorum. Tüm muhtarlarımızın 19 Ekim Muhtarlar Günü’nü canı gönülden kutluyorum.” dedi.

 

 

Continue Reading
Advertisement FDGFGFGFGFGF
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2021 Dogus tv