Connect with us

Genel

Kartal Kaymakamı Abdullah Demir 19 Ekim Muhtarlar günü dolayısıyla kahvaltı düzenledi.

Kartal Kaymakamı Abdullah Demir 19 Ekim Muhtarlar günü dolayısıyla kahvaltı düzenledi.

Muhtarlık kurumunun ihtiyaçlarını, sorunlarını, nihai olarak çözümlerini üretebilmek adına her yıl yapılan etkinliklerde İl ve İlçe Mülki Amirleri Muhtarlarla bir araya geliyor. Kartal Kaymakamı Abdullah Demir’de Kartallı Muhtarlarla Dragos DSİ tesislerinde bir kahvaltı toplantısı düzenledi.

Kartal Kaymakamı Abdullah Demir, 19 Ekim Muhtarlar Günü vesilesi ile Kartal Belediye Başkan yardımcısı İmam Aydın, Kartal İlçe Emniyet Müdürü Sinan Dallı, Kıyı Emniyet Kom. Kartal Sahil Güvenlik Komutanı Sg. Tğm. Muharrem Altunay, Kartal Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Hüseyin Güler, Kartal İlçe Nüfus Müdürü. Melahat Güney, Kartal İlçe Sos. Yrd. Dyn. Vakfı Müdürü Gökhan Bayram, Kartal Kaymakamlığı Yazı İşleri Müdürü Levent Çınar’dan oluşan heyetle birlikte Kartal Mahalle Muhtarlarını DSİ tesislerinde ağırlayarak birlikte kahvaltı yaptı.

Muhtarların taleplerini bizzat kendileriyle konuşarak çözümler üreten Kartal Kaymakamı Abdullah Demir, burada yaptığı konuşmada Muhtarlık Müessesesinin önemine değindi, Demokrasinin ilk temel noktasında olan muhtarlar ile her zaman iç içe çalışmayı sürdüreceklerine vurgu yaparak, emeklerinden ve katkılarından dolayı teşekkürlerini sundu.

Çok sayıda basın mensubunun da iştirak ettiği kahvaltıda, Kaymakam Demir tarafından Muhtarlara hediyeler takdim edildi. Karşılıklı sohbet havasında süren etkinlik hatıra fotoğrafı çektirilmesiyle son buldu.

Continue Reading
Advertisement FDGFGFGFGFGF
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2021 Dogus tv