Connect with us

Genel

KARTAL’DA, MEME KANSERİNİN NEDENLERİ VE TEDAVİ YÖNTEMLERİ KONUŞULDU

KARTAL’DA, MEME KANSERİNİN NEDENLERİ VE TEDAVİ YÖNTEMLERİ KONUŞULDU

 

Kartal Belediyesi ve Kızılay Özel Kartal Hastanesi işbirliğiyle, meme kanseri farkındalık ayında, hastalığın; nedenleri, erken teşhisinin önemi ve tedavi yöntemlerinin konuşulduğu bir konferans gerçekleştirildi.

Kızılay Kartal Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanı Prof. Dr. Alper Cihan’ın konuşmacılığında gerçekleşen ‘Meme Kanseri Bilinçlendirme ve Farkındalık Ayı’ konulu konferans, Kartal Belediyesi Meclis Salonu’nda düzenlendi. Konferansta, konuşmacı Prof. Dr. Alper Cihan, katılımcılara meme kanserinin; nedenlerini, erken teşhisteki önemini ve tedavi yöntemlerini anlattı. Konferans sonunda katılımcılar hastalıkla ilgili merak ettiklerini sorular sorarak konuşmacıya yöneltti.

Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel de, Kartal Belediyesi olarak özellikle kurum içi eğitimlerle, her alanda farkındalık yaratmaya önem verdikleri belirterek; “Meme kanseri farkındalık ayında, yaptığımız etkinliklerle hastalığa dikkat çekmeye devam ediyoruz. Sağlık İşleri ile İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü’ne çalışmaları için ayrıca teşekkür ediyoruz. Diliyorum ki, toplum olarak bu hastalığı daha fazla dikkate alacağız.” ifadelerini kullandı.

Continue Reading
Advertisement FDGFGFGFGFGF
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2021 Dogus tv