Connect with us

Genel

Kış öncesi kombi-kat kat bakımını ihmal etmeyin…

 

 

Yaklaşan kış ayları öncesinde İzmir’de çalışan kalorifercilere ve sıhhi tesisatçılara eğitim semineri düzenlendi.

İzmir Kaloriferciler ve Sıhhi Tesisatçılar Odası ile E.C.A. SerelElmor firması tarafından işbirliği altında yapılan seminer, 200 oda üyesinin katılımıyla gerçekleştirildi.

 

Vatandaşa kaliteli hizmet

Seminerin açılış konuşmasını yapan İzmir Kaloriferciler ve Sıhhi Tesisatçılar Odası Başkanı Kemal Erözel, sektörde kış aylarında vatandaşlardan gelen taleplerin arttığına dikkat çekti.

 

İzmir halkına kaliteli hizmet verme adına eğitim çalışmaları planladıklarına değinen Erözel, ‘Kış aylarında kombilerde, kat kat sistemlerinde  bakım, onarımların yoğunlaşıyor. Vatandaşlar kış ayları yaklaşmadan bir an önce kombi ve kat kat sistemlerinin yıllık bakımlarını muhakkak yaptırmalı. Eğer bakım yapılmazsa gaz tüketim sarfiyatı ciddi oranda artıyor. Ayrıca kış aylarında servis üyelerimizin telefonları susmuyor. Taleplerin karşılanmasında zorluklar yaşıyoruz. O nedenle yıllık bakımların şimdiden yapılması vatandaşlarımızın lehine olacaktır.’dedi.

 

Esnaf terbiyesi ve Ahi geleneğinin tüketici memnuniyetine büyük önem verdiğini hatırlatan Başkan Erözel, ‘İzmir halkına en kaliteli hizmeti en hızlı şekilde verme sorumluluğumuz var. Bu nedenle üyelerimizin bilgilerini tazelemek, yeni gelişmeler ve teknoloji hakkında ayrıntılı bilgiler vermek için bu tür organizasyonlara büyük önem veriyoruz. Ayrıca yeni ürünler, günün getirdiği yenilikler ve kolaylıklar üzerine de üyelerimizi bilgilendiriyoruz. Bu tip seminerlerle hem üyelerimize maliyetlerini düşürecek, işlerini kolaylaştıracak tanıtımları yapıyoruz, hem de vatandaşlara daha kaliteli hizmet verebilmeleri için bilgi aktarıyoruz ’ diye konuştu.

 

Uzman Konuşmacılar

İzmir Kaloriferciler ve Sıhhi Tesisatçılar Odası’nın katkılarıyla gerçekleştirilen seminerde, kramajlı musluk, batarya gurubu konularında, Elmor İzmir Bölge Müdürü Çağrı Ünal’ın yanısıra, İlker Burhan, Kamil Güçlütürk,Ali Yıldız ve Umut Güleç gibi alanlarında uzman isimler tarafından ayrıntılı sunumlar yapıldı.

 

FOTOĞRAFTA KÜRSÜDE KONUŞAN İZMİR KALORİFERCİLER VE SIHHİ TESİSATÇILAR ODASI BAŞKANI KEMAL ERÖZEL…

Continue Reading
Advertisement FDGFGFGFGFGF
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2021 Dogus tv