Connect with us

BELEDİYE

KIŞ SPOR OKULLARININ KAYITLARI BAŞLADI

KIŞ SPOR OKULLARININ KAYITLARI BAŞLADI

İlçede yaşayan çocukları birçok farklı branşta sporla buluşturan Esenyurt Belediyesi Kış Spor Okulları’nın kayıtları başladı. 26 farklı branşta eğitimin verileceği okullarda, çocuklar zamanlarını verimli kullanarak kendilerini geliştirme imkânı bulacak.

Esenyurt Belediyesi’nin 26 far​klı branşta spor eğitimi vereceği kış spor okullarının kayıtları başladı. Çocukların sadece hobi olarak değil profesyonel olarak da kendilerini geliştirmesine katkı sağlayacak kurslarda çocuklar, seçtikleri branşta yeteneklerini keşfederek kendilerini geliştirme imkânı bulacak. 7-14 yaş arası çocukların eğitim alacağı spor okullarında özel gereksinim gerektiren bireyler içinde engelsiz branşlar olacak. Atletizm, Karate, Boks, Futsal, Futbol, Bale, Yoga, Masa Tenisi, Güreş, Jimnastik, Bisiklet, Zumba, Pilates, Wushu Kung-fu, Kaykay, Bay ve Bayan Fitness ve özel gereksinim gibi 26 farklı dalda eğitimin verileceği kursların kayıtları, 28 Ekim tarihine kadar devam edecek.

Vatandaşlar, kendilerine en yakın spor tesisine giderek kayıt yaptırabilir. Kurslarla ilgili detaylı bilgiye ise merkezin 0212 699 51 55 numaralı telefonundan arayarak ulaşabilir.

Continue Reading
Advertisement FDGFGFGFGFGF
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2021 Dogus tv