Connect with us

BELEDİYE

Kitapların Dünyası Seni Çağırıyor

Kitapların Dünyası Seni Çağırıyor

Kitaplarla dolu bir 9 güne var mısın? Kitapların dünyası seni çağırıyor.

Sultanbeyli Belediyesi’nce, Yazar Mevlâna İdris’in anısına düzenlenen 6.cı Sultanbeyli kitap fuarı başlıyor.

Türkiye’nin önde gelen yazar ve yayınevlerinin ağırlanacağı fuarda, çok kıymetli yazarlar kitapseverlerle buluşacak. 24 Eylül Cumartesi, Mustafa Kutlu, Hayati İnanç, Beşir Ayvazoğlu. 25 Eylül Pazar, Hatice Kübra Tongar, Yusuf Kaplan. 26 Eylül Pazartesi, Bahadır Yenişehirlioğlu. 27 Eylül Salı, Salih Zengin, Turan Kışlakçı, Saadettin Acar. 28 Eylül Çarşamba, Ahmet Turgut. 29 Eylül Perşembe, Mustafa Akar. 30 Eylül Cuma, Mim Kemal Öke, Pelin Çift ve Erhan Altunay. 1 Ekim Cumartesi, Mecit Ömür Öztürk, Fazilet Seyitoğlu. 2 Ekim Pazar, Ali Ural ve daha birçok önemli isim 6. Sultanbeyli kitap fuarında  bulunacak.

30 Eylül Cuma 16:00 Pelin Çift, Erhan Altunay “Ezoterik Tarih ve İşgal Planlarında Türkiye” Söyleşisi gerçekleştirilecek.

24 Eylül – 2 Ekim tarihleri arasında Sultanbeyli Kent Meydanı’nda gerçekleştirilecek olan kitap fuarını tüm gençler ve kitapseverler 10:00 ve 20:00 saatleri arasında ziyaret edebilecek.

Sultanbeyli Kitap Fuarı | Yazar Etkinlik Programı (sultanbeylikitapfuari.com) linkinden etkinlikler gün gün takip edilebiliyor.

sultanbeylikitapfuari.com

 

Continue Reading
Advertisement FDGFGFGFGFGF
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2021 Dogus tv