Connect with us

BELEDİYE

Modifiye Araç Tutkunları İkinci Kez Kartal’da Buluşuyor

Modifiye Araç Tutkunları İkinci Kez Kartal’da Buluşuyor

 

Modifiye araç tutkunları ‘MODFEST’ ile ikinci kez Kartal’da buluşuyor. 9 Ekim Pazar günü saat 13.00’daKartal Meydanı’nda başlayacak ve eğlenceli etkinlikler ile 23.00’a kadar devam edecek olan festival, katılımcılara büyük bir görsel şölen sunacak.

 

Kartal Belediyesi’nin ev sahipliğinde Modifiyeciler ve Otomobilciler Derneği’nin katkılarıyla düzenlenecek olan MODFEST, meraklılarına 280 modifiyeli araç, 40 katılımcı grup ve dernek ile görsel bir modifiye şöleni sunarak festival tadında bir gün yaşatacak.

 

Sabah 07.00’dan itibaren modifiyeli araçların giriş yapacağı Kartal Meydanı’nda, saatler 13.00’ı gösterdiğinde etkinliğin açılışı gerçekleştirilecek.

 

Araç gruplarının tanıtımı ile başlayacak olan programın ilerleyen saatlerinde ise DJ performansları, müzik dinletileri, katılımcı grup ve derneklerin hediye çekilişinin yanı sıra birçok sürpriz etkinlik, festivale renk katacak.

 

Festival kapsamında; Rap sanatçısı Sayha Masiva, Mikrofonu Delirten Adam McMito, DJ Eruin, Dodo, Fatih Tekin, Cankut ve Gizem Çelebi yer alacak.

Continue Reading
Advertisement FDGFGFGFGFGF
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2021 Dogus tv