Connect with us

Genel

Nepal’den Fas’a fotoğraflarla bir yolculuk

Nepal’den Fas’a fotoğraflarla bir yolculuk

Sekiz sanatçının fotoğraflarından oluşan “Zaman, Mekan, Şehir ve İnsan” başlıklı sergi, Prof. Dr. Türkan Saylan Kültür Merkezi’nde ziyarete açıldı.

Maltepe Belediyesi’nin ev sahipliği yaptığı, sekiz sanatçının eserlerini buluşturan “Zaman, Mekan, Şehir ve İnsan” isimli karma fotoğraf sergisi Maltepe Belediyesi Prof. Dr. Türkan Saylan Kültür Merkezi’nde açıldı. Sergide bir yıl önce fotoğraf sanatıyla ilgili çalışmaları için bir araya gelen sanatçı Bülent Selçuk, Dilek Özdemir, Hülya Erdivan, Nihal Araptarlı, Saime Öztürk, Sebahat Bahşi, Serpil Karadağ ve Tümay Tuğhan Erol’un, Nepal, Hindistan, Gürcistan, İtalya, Fas, İzmir, Tunceli, Didim, İstanbul seyahatlerinde çektikleri fotoğrafları, sanatseverlerin beğenisine sunuldu.

 

21 EKİM’E KADAR TSKM’DE

İlk karma sergilerini Prof. Dr. Türkan Saylan Kültür Merkezi’nde açmaktan dolayı mutlu olduklarını ifade eden fotoğraf sanatçısı Bülent Selçuk, çalışmalarıyla amatör fotoğrafçılığı ileriye götürmek istediklerini belirterek Maltepe Belediyesi’ne sanata ve sanatçıya desteklerinden dolayı teşekkür etti. Türkan Saylan Kültür Merkezi Kültür Sanat Koordinatörü Kubilay Erdelikara sanatçılara Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç adına el yapımı tabak takdim etti. Sergide sanatçıların dünya ve Anadolu’daki şehirleri ve günlük hayatı fotoğrafladığı çalışmaları yer alıyor. Sergi 21 Ekim’e dek Galeri Maltepe’de ziyarete açık olacak.

Continue Reading
Advertisement FDGFGFGFGFGF
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2021 Dogus tv