Connect with us

Genel

Onur Şener’in aile avukatı; Ölüm haberi kızına pedagog eşliğinde söylenecek

Onur Şener’in aile avukatı; Ölüm haberi kızına pedagog eşliğinde söylenecek

Ankara’da iş müfettişi yardımcıları İlker Karakaş ve Ali Gündüz tarafından istek parça olayında çıkan tartışma sonucunda darp edilen Müzisyen Onur Şener kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetmişti.

Müzisyen Onur Şener’in avukatı Meltem Banko, ölüm haberi Şener’in kızına pedagog eşliğinde söylenecek dedi.

Meltem Banko, dava süreci ile ilgili açıklamalarda bulundu. İHA’nın haberine göre, gerekli çalışmaları başlattıklarını kaydeden Banko, “Bugün itibariyle dosyayı vekaleti sunmuş bulunuyoruz. İfadelerde ciddi çelişkiler söz konusu. Tüm şahısların tutuklanmaları için gerekli çalışmaları başlattık. Adli kontrol altına alınan şahıslar kamu vicdanını yaralamıştır. Biz o şahısların da tutuklanması için elimizden geleni yapacağız. Mekanın içerisinde bir vaka meydana geliyor. Onur Şener de dışarıya çıkıyor. Dışarıda kimse ona destek olmuyor. Bu güvenlik açığından ciddi anlamda rahatsızız. Kameraların çalışmadığı bilgisi geldi. Sokakta olayı gören kameranın olmadığını görüyoruz. Ciddi bir güvenlik zafiyeti olduğundan söz edebiliriz” dedi.

Onur Şener’in 5 buçuk yaşındaki kızının durumdan henüz haberinin olmadığını söyleyen Banko, “Mekanın dışında Onur Şener’e saldırı düzenlenmiş. İlerleyen günlerde detaylara ilişkin açıklamalarda bulunacağız. ‘Ölürüm Türkiyem’ şarkısının istenmesi gibi ve onun çalınmaması gibi bir durum söz konusu değil. Onur Şener; milliyetçi, vatanını, milletini seven çok değerli bir arkadaşımızdı. Bu gibi olaylarda ölen insanların arkasından çok çirkin suçlamalar ortaya çıkabilir. Bugün pedagog eşliğinde Onur Şener’in çocuğuna öldüğünün bilgisi verilecek. Babasının hasta olduğu söylenmişti. O şekilde biliyordu” şeklinde konuştu.

Continue Reading
Advertisement FDGFGFGFGFGF
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2021 Dogus tv