Connect with us

Genel

SİDAD, 3. Olağan Genel Kurulunda Nazife Hüner’le yola devam dedi

SİDAD, 3. Olağan Genel Kurulunda Nazife Hüner’le yola devam dedi

Kartal Sivas Kültür Eğitim Ve Dayanışma Derneği (SİDAD) 3. Olağan Genel Kurulunu 25 Aralık 2022 Pazar günü dernek lokalinde gerçekleştirdi.

25 Aralık 2022 Pazar günü Sivas Dayanışma Derneği (SİDAD) olağan Genel Kurul kongresi gerçekleştirildi. Tek Liste ile gerçekleştirilen genel kurulda  Sivas Dayanışma Derneği (SİDAD) Başkanı olarak Nazife Hüner yeniden seçildi.  SİDAD 3. Olağan Genel Kurul Divanı, Kartal Belediyesi Başkan Yardımcısı ve SİDAD Kurucu üyesi İmam Aydın,  İBB Yol Bakım Daire Başkanı ve eski dönem SİDAD Dernek Başkanı Ayhan Taş, Geçmiş Dönem Meclis Üyesi ve SİDAD Kurucu üyesi Nihal Korkmaz’dan oluştu.

 

Tek Liste ile gerçekleştirilen genel kurulda:

Başkan: Nazife Hüner

Yönetim Kurulu Üyelikleri:

Himmet Özdemir
Rıza Doğan
Kıymet Işık
Zafer Boz
Kiraz Uzuntaş
Sezair Gezici

Yönetim Kurulu Yedek Üyelikleri:

Serkan Taş
Teyyar Aytemmur
Bülent Topuz
Sibel Dinç
Halil İbrahim Tatlıpınar
Nuri Karataş
Yılmaz Işık

Denetim Kurulu Asil Üyelikleri:

Hıdır Civan
Ali Kaya
Özbey Pekşen

Denetim Kurulu Yedek Üyelikleri:

Rıza Karakuş
Ergin Şahin
Serdar Kartal

SİDAD Başkanı Nazife Hüner kongre sonrası yaptığı açıklamada; “Yeni yönetim kuruluna başarılar diler, önceki dönem yönetimin vermiş olduğu özverili çalışmalardan dolayı teşekkür ederiz. Ayrıca oy kullanmaya gelerek desteklerini esirgemeyen üyelerimize de teşekkürü bir borç biliriz dedi.

Nazife Hüner kongrenin hayırlı olmasını dileyerek; “Kongremiz, Tüm üyelerimize, Sivas’ımıza, Kartal’ımıza ve SİDAD derneğine hayırlı olsun” dedi.

Nazife Hüner tek listeyle seçimi alırken yeni  SİDAD Yönetim Kurulu üyeleri  önceki yönetimden olan ekiple yola devam kararı verdi.  Gençlerin yönetimde söz sahibi olmalarına katkıda bulunulması dernek üyeleri tarafından takdir gördü.

Continue Reading
Advertisement FDGFGFGFGFGF
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2021 Dogus tv