Connect with us

Genel

Son Dakika: Sivas’ın Zara ilçesinde sahte içkiden 3 kişi yaşamını yitirdi, ülke genelinde ölenlerin sayısı 12’ye yükseldi

Son dakika: Sivas’ın Zara ilçesinde sahte içkiden ölenlerin sayısı 3’e çıktı. Kahramanmaraş, Sivas, Yalova, İstanbul, Antalya ve Erzincan’da sahte içki nedeniyle hayatını kaybedenlerin sayısı 12 oldu.

Sahte içki kaynaklı son ölüm haberi Sivas‘tan geldi. Sahte içkiden zehirlendiği şüphesiyle hastaneye kaldırılan Güler Kılıç (42) hayatını kaybetti. Kentte sahte içkiden ölenlerin sayısı 3’e çıktı. Son üç günde Kahramanmaraş, Sivas, YalovaİstanbulAntalya ve Erzincan‘da hayatını kaybedenlerin sayısı ise 12’ye yükseldi. Yaşanan ölümler sonrası Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Daire Başkanlığı, kaçak alkolü içki üretim ve sevkini yaptığı değerlendirilen suç gruplarına yönelik olarak 81 ilde “Zehir” kod isimli operasyon gerçekleştirdi.

ZARA’DAN ACI HABER GELDİ

Zara ilçesinde yaşayan Şakir Deliktaş (62), 3 gün önce alkol aldıktan sonra rahatsızlandı. Zara Devlet Hastanesi‘ne başvuran Deliktaş, tedavi altına alındı. Sahte içkiden zehirlendiği anlaşılan Deliktaş, hastanede hayatını kaybetti. Sahte içkiden zehirlendiği şüphesiyle tedavi gören Bülent Ekici (62) de dün sabah saatlerinde yaşamını yitirdi. Dün akşam ise alkol aldıktan sonra rahatsızlanarak Zara Devlet Hastanesi’ne başvuran Güler Kılıç, durumunun ağırlaşması ile Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne sevk edildi.

SİVAS’TA ÖLENLERİN SAYISI 3’E YÜKSELDİ

Kılıç, burada yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Kılıç ile birlikte sahte içkiden ölenlerin sayısı 3’e yükseldi. Aynı hastanede alkol zehirlenmesi şüphesiyle 6 kişinin de halen tedavi gördüğü belirtildi.

Continue Reading
Advertisement FDGFGFGFGFGF
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2021 Dogus tv