Connect with us

Genel

Tuzla Belediyesi’nden Amatör Spor Kulüplerine Destek

Tuzla Belediyesi’nden Amatör Spor Kulüplerine Destek

Tuzla Belediyesi, ilçe genelinde bulunan sportif faaliyetlerinin desteklenmesi, sporcu bilincinin gelişmesi ve sporcu sayısının artırılması için her yıl amatör spor kulüplerine verdiği desteği bu sene de sürdürdü.

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı tarafından sporu tabana yaymak ve her yaştan vatandaşın sporla buluşması için yapılan çalışmalara bir yenisi daha eklendi. Tuzla’da bulunan sportif faaliyetlerinin desteklenmesi, sporcu bilincinin gelişmesi ve sporcu sayısının artırılması için her yıl amatör spor kulüplerine verilen maddi ve ayni destekler bu sene de devam etti. İlçede faaliyet gösteren 14 amatör spor kulübüne maddi ve ayni desteklerin yanı sıra saha ve ulaşım hizmetleri noktasında da destekler verilecek.

AMATÖR KULÜPLERE TOPLAM 653 BİN LİRA DESTEK

Tuzla Belediye Balkanı Dr. Şadi Yazıcı’nın destekleri ile amatör spor kulüplerine 451 bin Lira maddi 202 bin Lira ayni destek sağlandı. Ayni destek kapsamında maç forması, yağmurluk, maç şortu, antrenman malzemeleri, futbol, voleybol ve basketbol topu, çorap, tekmelik ve eşofman takımı dağıtımı yapıldı.

Continue Reading
Advertisement FDGFGFGFGFGF
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2021 Dogus tv